Genel

Hesaplı Uçuş Fırsatı

 Herkesin bir yerden bir yere gitme ihtiyacı oluyor. Böyle durumlarda ve diğer planlı seyahatlerde kişilerin uçak biletini en uygun şekilde alması tercih ediliyor. Bu nedenle de uygun fiyatlı uçuşların hepsinin bir arada listelendiği bir bölüm aranıyor. Tek tek girip çıkıp tüm firmaların kontrolünün yapılması ve fiyat karşılaştırması zor olduğu için bu site ucuz uçak bileti avantajını kullanıcılara sunuyor. Hesaplı olarak uçuşların yapılması sağlanırken aynı zamanda da yer yön ve aktarma seçeneklerinin filtrelenmesiyle daha kolay ve hızlı sonuçlar elde edilebiliyor.

 Tüm Uçak Biletleri

 Aranılan uçak biletlerinin en uygun olarak bulunmasına ve alınmasına yardımcı oluyorlar. Tüm uçak biletlerinin ve tüm uçuş firmalarının seçeneklerinin birlikte görüntülenmesiyle karşılaştırma yapılması da kolaylaşıyor. Site üzerinde Atlas Jet, Onur Air, Pegasus, THY, Anadolu Jet, Sun Express ve Bora Jet ile uçuşların bulunması sağlanabiliyor. Son zamanlarda en çok aranılan anadolujet uçak bileti seçeneği olarak görülüyor. Anadolujet, uygun fiyatlarıyla ve aktarmasız uçuş deneyimiyle yurt içi seyahatlerde ilk sıralarda yer alıyor.

 Fırsatlar ve İndirimler

 Site üzerinden gidilmek istenen yön ve kalkış noktasının seçimi yapılarak kişi sayısının belirtilmesiyle tüm seçenekler liste halinde görülüyor. Burada saatler en yakın tarihlerden yıl sonuna kadar gidebiliyor. Burada önemli olan nokta uygun fiyatlı ve istenilen tarihlerde uçak biletinin bulunması olduğu için kullanıcılar da bu kriterleri göz önünde bulunduruyor. Tüm fırsatlar ve indirimler firmaların belirlediği kriterlerde ve belirli saatlerde gerçekleşiyor.

 Avantajlı Seçenekler

 Uçuşların keyifli olması için uzun seyahatlerde yemek ve servis seçenekleri yer alıyor. İsteyen kişiler biletini alırken yemek siparişini de verebiliyor. Bu sayede hızlı ve pratik servis gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca avantajlar arasında yön belirlendikten sonra hangi firmaların seçileceği de belirlenebiliyor. Bu firmalar sadece kişilerin istekler doğrultusunda favorilere eklenilip çıkarılabiliyor. Avantaj olarak tüm uçuşların saatlerinin ve günlerinin belirlenmesi bulunuyor. Dileyen kullanıcılar bu seçenekler arasından anadolu jet uçak bileti satın alabiliyor. Diğer tüm firmaların da biletlerinin satışları site üzerinden yapılabiliyor. Bu sayede yapılan yolculuklar daha uygun fiyatlı ve hesaplı olarak görülebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir