Gündem

Anıl Uzun Fotoğrafçılık Paylaşımları

Anıl Uzun Fotoğrafçılık Paylaşımları

Uzun yıllardır fotoğrafçılık ve fotoğraf sanatı ile uğraşan Anıl Uzun iyi bir bilgi ve birikime sahiptir. Elbette bu birikime sahip olmak çok çalışması gerekmiş, birçok hatalar yapmış, deneye yanıla ilerlemiştir. Paylaşımlarına bakıldığında anlaşılıyor ki Anıl Uzun geriye dönüp baktığında bazı bilgileri işin başında öğrenmiş olsa daha az yanılıp daha hızlı yol alacağını düşünüyor. Bu nedenle yolun başındaki amatör fotoğrafçılara ve hobi olarak fotoğraf sanatıyla uğraşanlara destek olmak için bilgi ve deneyimlerini paylaşmak istiyor.

Anıl Uzun Bloğu

Bir süredir fotoğrafçılık üzerine yazmış olduğu yazılarını kendi adını taşıyan bloğunda yayınlayan Anıl Uzun, birçok incelikli bilgiyi ilgilenenlerin hizmetine sunuyor. Yazılarının hiç biri gelişigüzel hazırlanmış içerikler değildir. En iyi ve en ucuz fotoğraf makinesinin nereden alınabileceği gibi konulardan başlayarak ayrıntılı teknik konulara kadar ihtiyaç duyulabilecek her bilgi içeriklerde bulunabilir.

Sanatçı, fotoğrafçılık yolculuğunun başında çok emek vererek öğrenebildiği bilgileri ücretsiz olarak paylaşmaktan keyif duyar. İçeriklerin incelenmesi ve gerektiğinde geri bildirimlerde bulunulması tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir