Gündem

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

Periodent Kliniğinde ücretsiz olarak yapılan ortodonti muayenesiyle diş teli uygulamasına ihtiyaç olup olmadığı öğrenilebilir. Muayene sonunda ortaya çıkacak sonuçlar değerlendirilerek nasıl bir tedavi uygulanacağına karar verilir. Kliniğin avantajlı fiyatları sayesinde dünya standartlarında kaliteye sahip tedaviler uygun fiyatlarla alınabilir.

Ortodontist

Çene ve dişlerdeki yapısal bozuklukların giderilmesi için ortodonti dalı hizmet verir. Yüzdeki ve çenedeki gelişim bozuklukları ile de ortodontistler ilgilenir. Eğer dişlerde çarpıklık, şekil bozukluğu, kayma, alt ve üst çenedeki dişlerin ortasının aynı hizada olmaması, çenedeki darlık, asimetri problemleri, gömük diş gibi sorunlar varsa ortodonti uzmanları ile temasa geçilmelidir. Klinikte çalışan ortodontistler sayılan tüm problemleri başarı ile tedavi eder.

İmplant Fiyatları

Herhangi bir nedenle kaybedilen dişlerin yerine takılan implant dişler doğal diş yapısına en yakın uygulamalardır. Diş kemiğinde ileri derecede erime olmayan herkese yapılabilen bir günde implant tedavisi Periodent Kliniğinde başarıyla yapılır. İmplant diş fiyatları yapılacak dişin ve ağız yapısının özelliklerine göre değişebilir. Ancak fiyatların piyasa koşullarının altında olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir