Gündem

Enerji Kaynağı Pharmaton

İnsan vücudu yaş aldıkça dışarıdan takviye edici vitaminlerle desteklenmelidir. Kemik erimesi, hafıza güçlendirici, enerji katkısı gibi takviye edici ürünler yıllarca bilimsel çalışmalara konu olmuştur.

Bu bilimsel çalışmalar sonucunda Pharmaton takviye edici ürün olarak denekler üzerinde test edilmiş ve etkilerinin olumlu olması sonucu hem dünyada hem de ülkemizde vitamin gurubu ürün olarak yasal satış izni almıştır.

Kimler Kullanmalı

Altta yatan bir sağlık sorunu yok ise sürekli yorgunluk, halsizlik hissi yaşayanların yaş gurubuna göre belirlenen dozda Pharmaton multivitamin kullanmasını önerilir. Geriatri semptomlarını geciktirme amaçlı başta olmak üzere ayrıca yaşam temposu hızlı olan, sürekli bir koşuşturmaca içerisinde olan iş insanları, sporcular da bu multivitamini rahatlıkla kullanabilir. Doktor kontrolünde hamile, emziren anneler ve gelişimini tamamlamak için çocuklarında kullanmasında her hangi bir sakınca yoktur.

Pharmaton Bileşenleri Nelerdir?

Günlük enerji ve vitamin ihtiyacını karşılayacak çinko ve vitaminlerle desteklenerek vücuda enerji sağlayan ürün içeriği birçok bileşenden oluşur.

  • A, E, B, D vitaminler,
  • Folik asit,
  • Tiamin,
  • Kalsiyum,
  • Omega3,
  • Demir,
  • Ginseng,
  • Magnezyum,
  • Potasyum bileşenleri ile zenginleştirilen ürün tam bir sağlık ve enerji deposu.

Faydalı Bir Takviye Ürün Müdür?

Alanında uzman kişilerin görüşlerine göre önerilen doz aşılmamak kaydı ile ürünü kullanmanın bir sakıncası olmayacağı ancak bu ürüne güvenip dengeli ve sağlıklı beslenmenin ihmal edilmemesi gerektiği vurgulanırken ürün günlük enerji ihtiyacını sürekli kullanılmak kaydı ile karşılamaktadır.

Vücudun enerji kaynağı olarak ürün takviyesi kullananlarda görülen en önemli etki zihinsel aktivitelerde üstün bir odaklanma performansı sağladığı ayrıca stresi azalttığı yönünde olmuştur.

Yan Etkileri Olabilir Mi?

İçeriğinde bulunan bileşenler dikkate alınarak önerilen ürün bu içeriklere alerjisi olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Kullanımda mide bulantısı, kusma, baş ağrısı sorunlar görülüyor ise ürün kullanılmamalıdır. Özellikle böbrek hastalıkları olanların ürünü kullanmaması gerekir.

Temin Etmek Ve Fiyat

Pharmaton normal ve plus olmak üzere iki ayrı kategoride satılır. Kapsül şeklinde olan ürün kahverengi rengindedir. Kapalı şişe ve turuncu, beyaz ve mavi renklerden oluşan ambalajda satılan ürünü temin etmek için eczanelere başvurulabilir. İlaç olmayıp takviye ürün olduğu için bu alanda satış yapan market ve sitelerden temin edilir. Fiyatları normal veya plus olmasına göre değişkenlik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir