Gündem

Hurdalarını Değerlendirmek İsteyenlere Hizmet Veren Firma

Hurdalarını Değerlendirmek İsteyenlere Hizmet Veren Firma

Esenyurt hurdacı hizmetleri sunun firma hurdalarını değerlendirmek isteyenler için yıllardır çalışıyor. Farklı hurda türlerinin alımını gerçekleştiren firma aldığı hurdalara değerinde fiyat biçiyor. Bu sayesinde hurdalarını değerlendirmek isteyenlere hem atıklarından kurtulma hem de kazanç elde etme avantajı sağlıyor.

Atıl Durumdaki Malzemelerin Dönüştürülmesine Aracı Firma

Hurdacı firmasını insanlardan aldığı atıl durumdaki hurdalar geri dönüşüm için kullanıyor. Böylelikle işlevini yitiren ve zaman içerisinde çevre kirliliğine de neden olan malzemeler yeniden değerlendirilerek ekonomiye kazandırılabiliyor. İnşaat ve üretim tesislerinde sürekli çıkan hurdalarını değerlendirenler hem geri dönüşüme katkı sağlarken hem de gelir kapısı elde edebiliyorlar.

Demir Hurdalarının Alımı

Hurda alımı konusunda uygun fiyat politikasına sahip olan firma hurda demir alımı yapıyor. Özellikle şantiye alanlarında yaygın olarak ortaya çıkan demirlerin alımını yaparak değerlendirilmesini sağlıyor. Demir hurdalarının fiyatları ise demirin kalitesine, paslanma durumuna ve miktarına bağlı olarak belirleniyor. Demir hurdasına sahip olan kişiler firmaya ulaştıklarında firma hurdaları taşıyacak araçlarıyla birlikte adrese ulaşarak hurdaların alımını gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir