Gündem

Nakliyat Sırasında Çiçeklerin Güvenliği

Ev taşıma sürecinde kişilerin hassas ve narin eşyaları olabilir. Bu yüzden eşya taşıma sürecinde daha dikkatli olmak gerekir. En çok da eşyalar arasında canlı çiçek gibi unsurlar bulunuyorsa daha da dikkatli olunması gerekir. Çiçekler en ufak harekette dahi solabilir, küsebilir ve hatta ölebilir. Bu yüzden çiçek sahibi kişiler ev taşıma sürecinde ellerinden geldiği kadar kendi çabaları ile taşınmaktadır. Ya da çiçekleri kendileri yeni evlerine götürmektedir. Bu durum pek önerilmese de son çare olarak görülmektedir.

Kurumsal firmalar her eşyaya uygun paketleme yaparak alacakları zararı en düşüğe indirmeyi hedeflemektedir. Bu önlemlerden birisi de çiçekler için yapılmaktadır. Kurumsal firmalar sizlerin eşyalarını özenle paketleyip farklı taşınma süreci uygulamaktadır. Saksılı çiçekler için araçlarda farklı bölmeler bulunur. Bu sayede çiçekler en az zarar ile yeni evlerine kavuşur. Aynı zamanda paketleme işlemini de saksı ve çiçek olarak yapan firma bu konuda müşterilerin üzülmemesi adına elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Fanuslu Çiçek Koruması

Saksılı çiçekler taşınma sürecinde hem nefes almaya devam etmesi hem de taşınma esnasında bir zarara uğramaması için dikkatli bir şekilde paketlenip araçlara yerleştirilir. Bu uygulama fanuslu çiçeklere de yapılmaktadır. Çiçeklerin fanus ayrı bitki ayrı olarak paketlenmesi veya aynı anda paketlenmesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Kurumsal firmada bu konularda uzman olan kişiler taşınma öncesinde müşterilere yardım ederek hangi uygulamanın yapılacağını belirtir. Bunun sonucunda çiçeklerinize hiçbir şekilde zarar gelmez.

Kurumsal firmalar ile hem çiçek gibi hassas yaşam formuna sahip eşyalarınızı hem de antika eşyalarınızı evden eve nakliyat yapabilirsiniz. Uygun paketleme yapılan eşyaların hem şehir içinde hem de şehir dışında hiçbir şekilde deforme veya kırılma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Kurumsal firma filolarında uygun taşıma bölmeleri de kullanılarak eşyalarınıza zarar gelmez ve içiniz rahat bir şekilde taşınma süreci yapabilirsiniz.

Hassas Eşyalara Özel Nakliyat Seçimi

Taşınma sırasında en çok düşünülen detay ise hassas ve kırılgan eşyaların nasıl taşınacağı konusudur. Bu eşyalar para kasası, kırılgan nitelikli cam eşyalar, antika eşyalar, canlı çiçek, akvaryum gibi hem maddi hem manevi nitelikte eşyalardır. Bu eşyalardan birine bir şey olması durumunda kurumsal firmalar sigorta aracılığı ile zararı karşılayabilir. Fakat manevi eşyalara zarar gelmesi durumunda hiçbir şekilde telafisi olamaz. Bu sebeple evden eve nakliye yaparken kurumsal firmalar sizlerin özel eşyalarını farklı bir paketleme ve araç içi farklı bölgede muhafaza etmektedir. Bu da eşyalarınızın alabileceği zararı en aza indirmek demektir.

Kurumsal firma ile çalışmak hem sigortalı nakliyat hem de güvenilir taşımacılık demektir. Bu nedenle taşınma sırasında olası bir endişeye yer vermeyerek gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşınmaktadır. Siz de size uygun kurumsal firma ile nakliyat yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.