Gündem

Puzzle

Puzzle

Puzzle parçaların birleştirilmesi ile bir resim veya fotoğrafın oluşturulmasını amaçlayan bir tür eğitici oyuncaktır. Bu oyuncaklar sayesinde her yaştan insanlar eğlenceli vakit geçiriyor. Özellikle çocuklarda parçaları birleştirmek görsel zeka ve beceriyi de geliştiriyor. Firma çok çeşitli oyuncaklarıyla çocuklar için hem eğitici hem öğretici olmayı amaçlıyor.

Ürün Çeşitleri

Firma internet sayfası aracılığıyla ürünlerini görüntüleme imkanı sunuyor. İnternet sitesinde çeşitlerin çokluğu dikkat çekiyor. Özellikle günümüzde çocukların daha çok ilgilendiği bruder oyuncaklar sitede ön plana çıkıyor. Bruder oyuncaklar gerçekçi duruşuyla ve büyük yapısıyla çocuklar için daha dikkat çekici hale gelmiş bulunuyor. Bunun dışında kız ve erkek çocuklar için özel oyuncaklar, eğitici ve öğretici oyuncaklar, dış mekan oyuncakları bulunuyor.

Firmanın satışa sunduğu ürünlerin hepsi kaliteli markalardan oluşuyor. Firma pilsan oyuncak, kanz, birlik oyuncak gibi önemli markaların ürünlerini satışa sunuyor. Bu sayede çocuklar için aranan oyuncağın kolayca bulunacağı bir platform sağlanıyor. Firma oyuncak ürünlerinin yanında anne bebek ürünleri ve özel günler için yapılacak kutlamalara parti malzemeleri satışını da yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.