Sağlık

Davetiyelerinizi Hattat Yazısı İle Özel Kılın

Firma 1978 yılında ilk olarak Hızır Aydın Bey tarafından kurulmuştur. Aydın Kartpostal Pazarlama Sanayi A.Ş olarak bilinen firma başlarda sadece matbaa alanına daha çok yönelmiştir. Kendini küçük bir alanda yıllar içerisinde geliştiren şirket İnci Davetiye adı altında 1984 yılında davetiyeleralanında çalışmalar sürdürmeye başlamıştır. Birçok anlaşmalı firması bulunan ve bununla birlikte binlerce ürün yelpazesi olan İnci Davetiye gelen müşterilere istediği davetiyeyi buldurmadan geri göndermez.

Türkiye üzerinde her yıl binlerce çift evlilik kararı alıyor. Bu gibi özel bir günde her şeyin önemli olduğu kadar seçilen düğün davetiyeside oldukça önemli bir yere sahiptir. Özel günlerin için davet ettiğiniz insanları önemsediğinizi göstermeyi elbette istersiniz. Onlar içinde İnci Davetiye ile birlikte anlaşmalı olarak Arapça da güzel yazı sanatı Hattatı tercih etmeniz mümkündür. Her davetlinin adına özel olarak yazılacak olan Hattat çalışması davetlilerinizi oldukça memnun edecektir.

Anlamlı Davetiyeler

Günümüzde artık Hattat sanatçısı oldukça az bulunmaktadır. Davetiyeolarak seçtiğiniz üründe içerisinde her kişi için özel bir detayın olmasını istiyorsanız İnci Davetiye ile doğru adrestesiniz. Müşterileri iççin birçok ince ve farklı detayları düşünerek davetiye alanında kendini geliştirmeyi başarmıştır. Bu doğrultuda da insanlara istediklerini en iyi şekilde vermiştir. Sizler özel gününüzü başkaları içinde özel kılmak istiyorsanız eğer İnci Davetiye ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir