Sağlık

Tuzla Halı Yıkama Merkezi

Havaların ısınması, sıcaklık değerlerinin yükselmesi ve Covid – 19 salgını nedeniyle kadınların halı yıkatma telaşına giriştikleri biliniyor. Ancak bu sene kadınların halı yıkatma konusunda daha da titiz davrandıklarını söylemek mümkün. Özellikle tuzla halı yıkama noktasında arayışta bulunan kadınların endişe etmelerine gerek yok.

Halılarınız evlerinize kadar gelinerek alınıyor ve öncelikli olarak dezenfektan işleminden geçiriliyor. İki ile üç iş günü içerisinden halıların yıkanma, dezenfeksiyon ve kurutma işlemi tamamlanarak adresinize teslim ediliyor.

Bir Telefon Kadar Yakınınızda

Halı yıkama, dezenfeksiyon ve kurutma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere tuzlada halı yıkama telefon seçeneğinden yararlanarak da kısa sürede ulaşabilirsiniz. Telefon üzerinden adres bilgilerinin verilmesi durumunda da gerekli destek sağlanıyor.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Ev hanımlarının ve çalışan kadınların halı yıkatma noktasında oldukça tedirgin oldukları ve halılarının güzel bir şekilde yıkanıp getirileceği ile ilgili olarak akıllarında bazı soru işaretleri bulunuyor. Halı yıkama tuzla bu noktada yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet sunuyor.

Halı yıkama hizmetinin kalitesini beğenen müşteriler sanki evlerine yeni halı almış gibi hissettiklerini bile açıklıyorlar. Ayrıca halıların karışması veya değişmesi gibi herhangi bir aksaklık ve sorun da yaşanmıyor. Süreç firma yetkilileri tarafından hassas bir şekilde takip ve kontrol ediliyor. Halıların toz alma işlemi, yumuşatıcı deterjanlarla yıkanması işlemi gibi detaylı süreçler neticesinde müşterilere ulaştırılması da memnuniyeti artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir