Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Haberleri Sitesi Tanıtımı

Bitcoin Haberleri Sitesi Tanıtımı

Haber sitesi 2014 yılı itibariye faaliyete geçmiştir. 2018 yılı itibari ile ise Koinbox İletişim Yazılı Medya Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş ile beraber yeni bir düzen alarak medya hayatına adım atmıştır. Haber sitesiyle beraber dünyadan Bitcoin, Ethereum, Blockhain ve Kripto para haberlerihakkında bilgi alınabilmektedir. Ayrıca tüm haberler tarafsız ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Misyon Nedir?

Misyonu tamamen siteyi takip eden kişilere doğru ve olduğunca güncel içerikli haberleri vermektir. Yani piyasada olan durumlar, bitcoin, altcoin ya da bitcoin fiyatıhakkında bilgiler sunmak ve bu bilgileri tarafsız bir şekilde haber yapmaya çalışmaktadırlar. Gündemde hangi konular varsa o konularla ilgili hızlı bir şekilde haber yaparak bilgiyi yayınlamaktadırlar. Bunların dışında ise kripto para seven kişileri tek bir çatı atında birleştirmek istemektedirler. Ayrıca bu sektöre bulundukları isim altında hizmetler vermek istemektedirler.

Verdikleri Hizmetler Nelerdir?

Verdikleri hizmetler arasında Ethereum haberleri, Altcoin haberleri, Blockchain haberleri, bitcoin haberleri, bitcoin fiyatı, kripto para madencilik rehberi ve bunun gibi daha birçok alanda doğru bir şekilde bilgi vermeye çalışmaktadırlar. Verilen bilgileri, haberleri ise yayıncılık ilkelerine uygun bir şekilde ve haber değeri taşıyacak biçimde vermeye çalışmaktadırlar.

Yayın İlkeleri Nelerdir?

Yayın ilkelerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kişilerin hakları
  • Saygı
  • Doğruluk
  • Tarafsız olmak ve fikirlerin çeşitliliğine yer vermek
  • Dürüst ve bağımsız olmak

Yayın ilkeleri de bu şekildedir. Yapılan haberleri ve vermiş oldukları bilgileri bu ilkeler doğrultusunda vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir