Sponsorlu Bağlantılar

Modern Giyimi Önemseyenlere Kombin Önerisi

Modern Giyimi Önemseyenlere Kombin Önerisi

Moda her yıl, farklı desen renk ve modellerle, değişim göstermektedir. Bayan butik ve mağazaların da modern kıyafetleri tezgâhlar da bu sene de, bolca bulmak mümkündür.  Bu yıl bilindiği üzere lila rengi ve tonları oldukça modadır.

Vitrin de boy boy lila renk kazaklar, montlar, hırkalar, pantolonlar, bayan elbise çeşitleri göze çarpmaktadır. Lila ile kombin, çok da kolay olmayan bir renk olduğu için, doğru şekil de yapılırsa, hem modern hem de tarz bir görüntü yakalanabilir.

Modern Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Kombin yaparken en dikkat edilecek nokta, abartıdan uzak durmak ve uyumlu parçalar kullanmaktır. Eğer karmaşık ve çok parça bulunan bir kombin yapılırsa, modernlikten de uzak kalınacaktır. Bir kaç parça giysi ile harika kombinler yaratılabilir.

Lila bu yıl moda olduğu için lila renkli bir kombin önerisi de bulunmak gerekirse; lazım olan şeyler; bir adet mavi Jean, bir beyaz tişört ve lila bir hırkadır. Jean içerisine sokulan tişört, sade ve siyah olan bir kemerle tamamlanmalıdır. Üzerine lila hırka giyilip, altına da siyah ve ya beyaz renkte bir spor ayakkabı kullanılmalıdır. Pantolon, mom Jean tarzın da seçilirse daha modern bir görüntü elde edilir.

Siz de bu parçaları https://zeramoda.com/ adresin de bulabilir siteye göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir