Ekonomi

Yurtiçi Para Transferi Para Gönder

En kolay para transferi yurtdışı para gönderme yollama fatura ödeme hizmetleri ininal.com’da!.

Yurtiçi Para Transferi

Günümüzün hızlı dünyasında, yurtiçi para yolla hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. İster arkadaşlarımızla faturaları bölüşmek ister aylık faturaları ödemek ya da ailemize para göndermek olsun. Para transferi için güvenilir ve kullanışlı bir yola ihtiyacımız var. Türkiye’nin önde gelen fintech şirketlerinden ininal, yurt içi para transferleri için yenilikçi bir çözüm sunuyor.

ininal İle Para Gönderme

ininal’ın mobil cüzdan uygulamasıyla, kullandıkları bankadan bağımsız olarak herkese kolayca para gönderebilir ve bunu günün herhangi bir saatinde yapabilirsiniz. Yurtiçi para yolla yapmak istiyorsanız “Para Gönder” menüsüne girebilir, “Bankaya Transfer” seçeneğini seçebilirsiniz. Ardından para transfer etmek istediğiniz kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsiniz. İşlem basit ve anlaşılırdır ve birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, ininal kullanıcıları mesai saatleri içerisinde tüm bankalara para gönderebilir ve anlaşmalı bankalar ile 7/24 para transferi yapabilirler.

ininal cüzdan ayrıca mevcut bakiyenizi ve son işlemlerinizi kontrol etmenize olanak tanıyarak harcamalarınızı takip etmenizi kolaylaştırır. Hizmet ücretsizdir ve standart kullanıcılar için para gönderme limiti 2.750 TL’dir. ininal Plus Hesap’a geçerseniz limitinizi 50.000 TL’ye kadar arttırmanız gerekmektedir.

ininal Teknolojisi

Nakit ödemelerden dijital ödemelere geçiş sürecinde ininal, akıllı ödeme teknolojileri alanında lider bir şirket olan Birleşik Ödeme ile iş birliği yapmıştır. Bu iş birliği, ininal kullanıcılarının diledikleri bankaya diledikleri zaman ücret ödemeden para gönderebilmelerini sağladı. Bu iş birliği ile ortaya çıkan proje, ininal kart ve ininal cüzdan kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yurtiçi para yolla ya da para alma seçeneklerini kullanmak istiyorsanız ininal Cüzdan uygulaması mükemmel bir çözümdür. Saniyeler içinde ininal Cüzdan’ı indirip kaydolabilir ve karta ihtiyaç duymadan oyun satın almak, buradan örneğin elektrik fatura ödemeleri ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Çipli ve temassız özelliği ile her yerde geçerli olan ininal Kart’ı D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi anlaşmalı satış noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca kartın kapınıza teslim edilmesini de sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak, ininal’ın yurt içi para transferi hizmeti dijital ödeme dünyasında ezber bozan bir hizmettir.

Kaynak: https://www.ininal.com/ininal-cuzdan-ile-7-24-ucretsiz-para-transferi-yapabilecegini-biliyor-musun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir