Genel, Sağlık

Reformer ile Vücudunuzu Şekillendirin

 Reformer sizlere özel tasarlanan çok kullanışlı bir alet. Vücudunuzun daha iyi ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız size göre hazırlanan ve pratik yapısıyla en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Güçlü bir vücut ve esneklik için tüm amaca uygun reformer aleti müşterilerin memnuniyetini kazanan popüler bir ürün haline geldi.

Tasarımı Nasıldır?

 Kayış sistemiyle desteklenen ev tipi reformer, hareketli bir kullanıma sahip. Kayış sistemi sayesinde ellerinizi ve ayaklarınızı sabitleyerek doğru bir egzersiz biçimi sağlıyor. Direncinizi kazanmanız açısından yaylarla donatılmış olup hareket etmenizi kolaylaştırıyor. Reformer tower profesyonel ekiplerimiz ile tasarlanarak sizlere uygun şekilde ve standart bir donanımda geliştirildi.

Faydaları Nelerdir?

 Çekirdek kaslarınızı güçlendiren combo cadillac denge ve duruşunuzu iyileştirerek esneklik kazanmanıza yardımcı oluyor. kas dengenizi kuvvetlendirerek kontrollü bir şekilde doğru forma erişmenizi sağlıyor. Kolay bir şekilde kuruluyor ve hareket kolaylığı ile formda kalmanızı destekliyor. Sizlerde vücut dengenizi korumak ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız ürünümüzü tercih edebilir ve vücudunuzu şekillendirebilirsiniz.